lekkie konstrukcje stalowe

doskonała aranżacja przestrzeni

indywidualnie dopasowane rozwiązania

materiały wyłącznie najwyższej jakości


O firmie

MJ-Partner jest firmą wykonującą produkty ze stali.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z siatki oraz paneli, w szczególności ścianek ażurowych, wygrodzeń, osłon urządzeń.

Wykonujemy również drobne elementy stalowe takie jak: nogi do stołów, stojaki półki, wieszaki.

Zasadniczym materiałem z którym pracujemy jest stal konstrukcyjna, która na końcowym etapie jest cynkowana lub malowana proszkowo.

Oferujemy kompleksową usługę, czyli projekt, wykonanie i montaż.

Działamy na terenie całego kraju.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak również do firm.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 504 102 771

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dzięki uniwersalnej formie konstrukcji stalowych, a także wysokiej jakości używanych materiałów mamy szansę pomóc naszym klientom w precyzyjnej organizacji przestrzeni.

W skład naszej oferty wchodzą zarówno szafy, jak i małe boksy na rowery, ścianki z siatki, zabudowy wnęk, szafy garażowe, jak i pojedyncze ścianki.

Lekkie konstrukcje stalowe charakteryzują się bardzo dużą trwałością i precyzyjnym wykonaniem - dlatego mogą nam służyć długie lata.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu konstrukcji stalowych pozwala nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.