lekkie konstrukcje stalowe

doskonała aranżacja przestrzeni

indywidualnie dopasowane rozwiązania

materiały wyłącznie najwyższej jakości


Zabudowa modułowa

Jesteśmy firmą MJ-Partner, specjalizującą się w projektowaniu i realizacji zabudów modułowych. Nasze rozwiązania opierają się na wykorzystaniu modułów połączonych ze sobą, co pozwala na elastyczność i spersonalizowanie projektów według potrzeb naszych klientów.

Każdy moduł stanowi solidną ramę, wykonaną z kątowników. Wypełnieniem tych modułów jest trwała siatka zgrzewana. Nasza standardowa siatka jest wyprodukowana z drutu o średnicy 4mm i oczkach o rozmiarze 50mm. To gwarantuje nie tylko trwałość, ale także efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Moduły są połączone ze sobą za pomocą wytrzymałych wkrętów, co zapewnia stabilność i trwałość całej konstrukcji. Nasze drzwi, stanowiące istotny element zabudowy modułowej, wykonane są z elementów, zespawanych w formie ramki i wypełnionych siatką zgrzewaną. To zapewnia bezpieczeństwo i estetykę.

Dodatkowe wzmocnienie całej konstrukcji to pionowe słupki i poziome belki, wykonane z profili zamkniętych, ktore zapewniają nie tylko stabilność, ale także trwałość naszych projektów.

Firma MJ-Partner to pewność jakości i profesjonalizmu w dziedzinie zabudowy modułowej. Nasze rozwiązania są dostosowane do różnych potrzeb i zawsze łączą funkcjonalność z estetyką. Skorzystajcie z naszych usług i przekonajcie się, dlaczego jesteśmy liderem w branży zabudow modułowych. MJ-Partner to gwarancja solidności i efektywności. MJ-Partner - twój partner w elastycznych rozwiązaniach.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 504 102 771

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dzięki uniwersalnej formie konstrukcji stalowych, a także wysokiej jakości używanych materiałów mamy szansę pomóc naszym klientom w precyzyjnej organizacji przestrzeni.

W skład naszej oferty wchodzą zarówno szafy, jak i małe boksy na rowery, ścianki z siatki, zabudowy wnęk, szafy garażowe, jak i pojedyncze ścianki.

Lekkie konstrukcje stalowe charakteryzują się bardzo dużą trwałością i precyzyjnym wykonaniem - dlatego mogą nam służyć długie lata.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu konstrukcji stalowych pozwala nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.